O nás

 

 

Jsme přesvědčeni, že spojením inovativního přístupu a vysoké kvality vznikají ty nejlepší věci. Naším cílem je kreativně vtisknout osobitý styl prezentačním deskám.

V dnešní době je stále těžší se odlišit, a proto jsme se rozhodli Všem, kterým záleží na profesionální prezentaci připravené nabídky, studie nebo jenom marketingových materiálů nabídnout možnost vytvoření si vlastních prezentačních desek, které nejlépe vystihnou nabízenou hodnotu. Proto i my máme ve svém portfoliu jen ten nejlepší papír, tiskový stroj v hodnotě 1 000 000 EUR a team zkušených odborníků kteří sdílí nadšení pro tu nejvyšší kvalitu a pro spokojeného zákazníka.

Jak nám také říkají?

Prezentační desky je jen jeden z mnoha názvů, které se u Nás používají. Vy, co nás poptáváte někdy používáte polygrafický název desky s chlopněmi, někdo nám zase říká papírové desky, papírové složky nebo jen složky na dokumenty. Není důležité, jak se jmenujeme, důležité je, co od nás očekáváte.

Představte si, že jdete na schůzku, na které Vám opravdu záleží. Potřebujete s sebou vzít dokumenty jako smlouvu, obchodní nabídku, propagační materiály a další. Co teď? Máte několik možností. Můžete sáhnout po plastové eurofólii, nebo nějakých nevzhledných deskách. My ale víme, že Vám na schůzce opravdu záleží! Proto tu jsou Prezentační desky, které jsou každodenním pomocníkem v prezentování sebe sama, nebo vaší společnosti. Desky najdou svoje uplatnění v advokátních kancelářích, reklamních agenturách, při obchodních činnostech anebo v osobním použití. Prezentujte svoji práci a hodnoty profesionálně, ať už jste jednotlivec, nebo firma s zvyšte svoji šanci na úspěch v jednání s klientem.

Teď už je to jen na Vás.

 

Prezentační desky tiskneme na digitálním tiskovém stroji HP Indigo 12 000 Digital Press.
To je mašina, že?